Önemli olan kazanmaktı!

Önemli olan kazanmaktı!.7923
  • Giriş : 15.09.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe'de teknik direktörü Zico maç sonu yaptığı açıklamada "Bugün amacımız kazanmaktı bunu başardık" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

UEFA Kupası 1. tur ilk maçında Şükrü Saracoğlu'nda Randers FC'yi 1-0 geriye düşmesine rağmen 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de teknik direktörü Zico maç sonu yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin Randers FC karşısında zorlanmasıyla ilgili olarak bunu beklediğini söylerken: "Bugün amacımız kazanmaktı bunu başardık. Tabii ki daha fazla gol elde etmek isterdik ama olmadı. 2-1 riskli bir skor. Bazı problemler var bunu çözmek için uğraşacağız. Takımda adaptasyon sorunu var." dedi.

Fenerbahçe'nin Edu ve Lugano transferine rağmen defansta yaşadığı problemlerin devam etmesi konusunda ise Brezilyalı teknik adam: "Futbolda her zaman hatalar olur. Bugün duran toptan gol yedik. Antremanda duran toplar üzerine çalışmıştık. Futbol hatalar oyunu. Bugün bizim için önemli olan kazanmaktı." dedi.

Zico Deivid ve Kezman'ın performansından memnun olduğunu belirtirken, Avrupa Futbolu'nun defansif yönü için: "Kendi futbolumuzu yansıtmaya çalışıyoruz. Benim Futbol düşüncem burda önemli. Diğer takımların nasıl oynadığını önemsemiyoruz." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious