Onlar öğrenci değildi, onlar teröristti

Onlar öğrenci değildi, onlar teröristti.10906
  • Giriş : 28.06.2009 / 05:40:00
  • Güncelleme : 28.06.2009 / 00:09:32

Ömer Ulusoy; "Karşı gruptakiler öğrenci değil, Kandil'den talimat almış teröristlerdi" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Akdeniz Üniversitesi Kampüsü'nde geçen yıl haziran ayında iki grup arasında yaşanan olaylarda elinde tabancayla ateş ederken görüntülenen Ömer Ulusoy, tahliye olduktan sonra ilk kez konuştu. Ulusoy, "Karşı gruptakiler öğrenci değil, Kandil'den talimat almış teröristlerdi" şeklinde iddialarda bulundu.

Akdeniz Üniversitesi'nde geçen yıl öğrenci grupları arasında yaşanan çatışmada, alnında kılıç dövmesi, elinde tabancayla görüntülenen ve bir anda ülke gündemine oturan Ömer Ulusoy, 15 aylık hapisten sonra tahliye oldu. Tüm medyanın peşine düştüğü Ulusoy, Antalya'da yayın yapan yerel bir televizyon kanalına konuştu. Alnında Hz. Ali'nin çatallı kılıcından oluşan 'Zülfikar' dövmesi, kaba sakalı ve elinde tabancayla ateş açarken görüntülenen Ömer Ulusoy, "6 Nisan'da yaşanan çatışma anlık bir şey değildi. Saldırgan gruptakiler öğrenci değil, Kandil'den talimat almış teröristlerdi" dedi.

Olayların hep tek taraflı ele alındığını savunan Ulusoy, perde arkasında olan biteni anlamak için olaya iki taraflı bakılması gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*