Onlarda para, bizde yürek var

Onlarda para, bizde yürek var .17337
  • Giriş : 07.04.2008 / 14:41:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:25:10

Kadıköy'de Chelsea'yi yıkan golü atan Deivid, Avrupa'da başarılı olmak için paranın yetmeyeceğini söyleyerek, rövanş maçı öncesinde rakiplerine gözdağı verdi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Brezilyalı yıldız futbolcu İngiliz gazetesi the Sun'a yaptığı açıklamada, "Futbolda formada yazan isimler ya da büyük paralar kazanmaz. Sahaya çıkıp 11'e 11 mücadele eder ve kazanırsınız. Para futbolcu almaya yarar, ama takım yaratmaya yaramaz. Orada çıkıp ölümüne oynayacağız. İyi olan taraf yarı finali hak edecektir." diye konuştu.

"Kezman Cudicini'nin zayıf yönünü anlatmıştı"

Chelsea'ye Kadıköy'de 35 metreden attığı müthiş golü anlatan Deivid, maç öncesinde Kezman'la konuştuğunu ve Sırp yıldızın kendisine Cudicini'nin zayıf yönünü söylediğini ifade etti. Deivid, şöyle konuştu:

"Maç öncesinde Kezman'la konuştum. Bana Cudicini'nin uzaktan sert vuruşlarda sorun yaşadığını söyledi. Genelde kale çizgisinde kalmayı tercih ettiğinden, uzaktan vuruşlarda şaşırdını söyledi. Zaten o kadar iyi bir şuttu ki, Petr Cech kalede olsa bile çıkartamazdı!"

"Chelsea eskisi gibi değil"

Chelsea'nin José Mourinho'nun gölgesinden hâlen kurtulamamış bir takım olduğunu belirten Deivid, "Şu an daha dağınık bir haldeler. Mourinho zamanında gerçek bir ekip görüntüsündelerdi, ne istediklerini biliyorlardı. Ancak şimdi saygınlıklarını kaybetmeye başladılar. En iyi zamanlarındaki gibi değiller. Biz de bu avantajı iyi kullanmak istiyoruz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious