'O'nun kulübünde cenabetlik var'

  • Giriş : 05.08.2006 / 00:00:00

Reha Muhtar’la aşk yaşayan şarkıcı Gülşen, İbrahim Tatlıses’in “Gülşen tırt çıktı. Zarar ettim. Zararımı Demet Akalın’la kapattım” sözlerine sert yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa’daki Do Club’ta sahneye çıkan ve aşklarıyla gündemdeki yerini koruyan şarkıcı Gülşen, tatil yaptığı Bodrum’da İbrahim Tatlıses’in kendisi için söylediği, “Gülşen tırt çıktı. Zarar ettim. Zararımı Demet Akalın’la kapattım” sözlerine karşılık verdi. Sahneden hayranlarına seslenen Gülşen, “Bunu size söylemeden edemeyeceğim. Bodrum’da şahane bir gece geçirmemize ve mekanın çok dolu olmasına rağmen İbrahim Bey, Gülşen ‘tırt çıktı’ dedi. Onun kulübünde cenabetlik var. Bence İbrahim beyin söylediği pırt çıktı. İbrahim bey gelsin Bursa’da bir kulüp açsın” dedi.

Konuşması hayranlarının alkışlarıyla kesilen Gülşen, “Bodrum’da sevgili İbrahim Tatlıses’in kulübünde sahne alırken bir espri yaptım. Sahne biraz bozuktu birkaç kere düşme tehlikesi atlatınca dedim ki; ‘İbrahim bey malzemeden çalmışsınız. Dininiz imanınız para olmuş.’ Meğerse gerçekten öyle bir insanmış. Bunu geçtiğimiz günlerde anladım ve gerçekten İbrahim Bey’in dini imanı para olmuş arkadaşlar” diye konuştu.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Gülşen’in hayranlarının zaman zaman ‘Reha Reha’ diye tezahürat yapması dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious