Önüne gelen attı dayağı

  • Giriş : 19.08.2006 / 00:00:00

Önce bir grup ardından mahalleli tarafından dövülen şahsı polis kurtardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şahsın kendisinden istenen haracı vermemesi üzerine önce haraç isteyenler tarafından, ardından hırsız olarak tanıtıldığı mahalle halkı tarafından öldüresiye dövüldüğü iddia edildi. Yaralı ambulansla hastaneye kaldırılırken mahalleye çok sayıda polis ve çevik kuvvet polisi sevkedildi. Mahallede hareketli dakikalar yaşandı.
Olay saat 03.00 sularında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Armutlu son durakta, mahalle sakinleri gece saatlerinde yaklaşık 15 kişinin bir şahsı dövdüğünü gördü. Gürültü üzerine olay yerinde toplanan kalabalık mahalle halkı, daha önce dövenlerin kendilerine hırsız olduğunu söylediği şahsı bir de kendileri öldüresiye dövdü. Kanlar içerisinde yerde kalan şahıs polisin gelmesiyle öfkeli mahallelinin elinden kurtuldu. Polis yaralı şahsı hemen koruma altına alarak ambulansa haber verdi. Kimliği tespit edilemeyen yaralı, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırdı. Yaralı şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Polisin, geniş güvenlik önlemleri aldığı mahalleye çok sayıda çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Bazı kişilerin olaya karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alındığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious