Onur Air yaz tarifesini açıkladı

  • Giriş : 20.03.2007 / 00:00:00

Onur Air, 25 Mart'ta 2007 yaz tarifesi ile seferlerine başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yaz tarifesinde tatil bölgelerine olan uçuşlara ağırlık verecek olan Onur Air, ilk seferini 12 Nisan'da İstanbul-Dalaman uçuşuyla gerçekleştirecek.

Onur Air, 2007 yaz tarifesi ile 25 Mart günü seferlerine başlıyor. Yaz tarifesinde tatil bölgelerine olan seferlerine ağırlık verecek olan Onur Air, ilk uçuşunu 12 Nisan'da İstanbul-Dalaman uçuşuyla gerçekleştirecek.

HER GÜN 64 SEFER

Onur Air'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz tarifesi kapsamında Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun ve Trabzon olmak üzere iç hatlarda toplam 14 noktaya sefer düzenlenecek.

Ayrıca Onur Air'in her gün düzenlediği Antalya seferleri üçten dörde, Bodrum seferleri birden üçe ve İzmir seferleri de üçten dörde çıkarılıyor. Yeni sezonda Diyarbakır seferlerini ikiden üçe, Malatya seferlerini birden ikiye, Samsun seferlerini birden ikiye ve Trabzon seferlerini ikiden üçe çıkaracak olan Onur Air, böylece yaz sezonu süresince sadece iç hatlarda her gün 64 sefer düzenleyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious