Onur Air'dan Ramazan indirimi

Onur Air'dan Ramazan indirimi.10554
  • Giriş : 25.08.2008 / 12:25:00

Ramazan ayında cazip indirim kampanyaları düzenleyen hava yolu şirketlerine Onur Air de katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, yaptığı yazılı açıklamada, Ramazan ayında 3 bin adet bileti kar beklentisi olmaksızın satışa sunacaklarını bildirdi.

Ramazan ayında sadece pazar günleri 24 saat süreyle bilet alınabilecek kampanyada, 21 YTL'lik bilet ücretinin yanı sıra 20 YTL yakıt harcı ve 8 YTL hizmet gideriyle birlikte toplam 49 YTL'ye bilet satacaklarını ifade eden Bolukçu, şu bilgileri verdi:

''Birlikte iftar yapmak, sahura kalkmak ya da sevenin sevilenin yüzünü görmek çok büyük manevi önem taşıyor. Bu nedenle, Ramazan ayına özel kampanya düzenledik. Bilet satışlarını da sadece iş yerlerinde çalışanların ulaşabilmesi için değil herkesin eşit şansı olması amacıyla pazar günlerinde yapacağız. Binlerce kişinin faydalanacağı kampanyanın biletleri ilk olarak 31 Ağustos'ta başlayacak ve ve tüm gün sürecek. 7 ve 14 Eylül pazar günleri ise kampanyanın kalan biletleri satışa sunulacak. 72 saat sonrasına alınabilecek kampanya biletlerinde tarih değişikliği, açığa alma, iptal, isim değişikliği gibi işlemler yapılamayacak.''

Bolukçu, İstanbul merkezli 12 iç hat noktasına uçuş yapan şirketlerinin, günde 52 iç hat seferiyle yaklaşık 10 bin civarında yolcu taşıdığını hatırlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*