Onur Air'den 13 YTL'ye bilet

Onur Air'den 13 YTL'ye bilet.10554
  • Giriş : 27.03.2008 / 13:11:00

Onur Air tarafından düzenlenen ''Bahar Kampanyası'' ile 30 Martta 1003 bilet 13 YTL'den satılacak. Onur Air, 1 Nisandan itibaren yaz tarifesine geçecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, yaptığı yazılı açıklamada, ''Bahar Kampanyası''nda her rakamın bir sırası olduğunu belirterek, ''Bu kampanyanın rakamı 3. O yüzden kampanya 3 gün sürüyor. Biletler 30 Martta satılıyor, kampanya 3 Nisanda sona eriyor. 13 YTL'den satılan toplam 1003 bilet yolculara sunuluyor'' dedi.

1 Nisanda herkesin birbirine sürpriz şakalar yaptığını hatırlatan Bolukçu, açıklamasında ''Biz de yolcularımıza faydalanabilecekleri küçük bir şaka yaptık. Tek fark bu şakanın gerçek olması'' ifadesine yer verdi.

Açıklamada, ''Bahar Kampanyası''ndan yararlanmak isteyen yolcuların biletlerini internet, çağrı merkezi ve acentelerden satın alabilecekleri belirtilerek, 13 YTL'den satışa sunulan biletlerin, akaryakıt harcı ve hizmet bedeliyle birlikte 41 YTL'ye mal olduğu da bildirildi.

Öte yandan, 1 Nisandan itibaren yaz tarifesine geçecek Onur Air'in, 25 uçaklık filosuyla iç hatlarda İstanbul merkezli toplam 13 noktaya günde 54 sefer düzenleyerek sezonda yaklaşık her gün 10 bin civarında yolcu taşıdığı ifade edildi.

Açıklamada, yaz tarifesiyle birlikte Dalaman seferlerine de başlayacak olan Onur Air'in, aynı zamanda 14 ülkede 68 noktaya uçuş yaptığı da kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious