Operasyon, şehitler, açlık... Kimin umrunda!

Operasyon, şehitler, açlık... Kimin umrunda!.12705
  • Giriş : 17.11.2007 / 14:24:00

İzmir'in ünlü eğlence mekanlarından Bonzai Bar'da sahne alan Armağan Uzun, arasının açık olduğu eşi Bülent Ersoy için 600 tane şampanya patlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bülent Ersoy'un masasına gelerek eşinin elinden tutup, aşk şarkıları söyleyen Armağan, divanın gönlünü almaya başardı. Armağan'ın bu jesti karşısında büyük keyif yaşayan Bülent Ersoy, dargın olduğu eşi ile barıştı. Barışmanın şerefine Bülent Ersoy da eşi Armağan için 650 tane şampanya patlattı.

İzmir'in ünlü eğlence mekanı Bonzai Bar'da sahne alan Armağan Uzun, konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Armağan Uzun, söylediği birbirinden güzel Türk Sanat Müziği parçalarıyla dinleyicileri coşturdu.

Bülent Ersoy arasının açık olduğu eşi Armağan'ın sahne aldığı Bonzai Bar'a kayınvalidesi ile birlikte eğlenmeye geldi. Kayınvalidesinin elinden tutarak bara giren Ersoy'un keyifsiz olduğu gözlendi.

Programın ilerleyen dakikalarında söylediği parçalarla iyice coşan Armağan, eşinin masasına gelerek elinden tuttu ve aşk şarkıları söyledi. Uzun eşinin gönlünü alabilmek için 600 tane şampanya patlattı.

Armağan'ın bu jesti karşısında büyük keyif yaşayan Bülent Ersoy da dargın olduğu eşi ile barıştı. El ele tutuşarak aşk şarkıları söyleyen ikili, büyük mutluluk yaşadı. Bülent Ersoy daha sonra barışmanın şerefine Armağan için 650 tane şampanya patlattı.

Bülent Ersoy ile Armağan Uzun'un barışmalarına vesile olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Bonzai Bar'ın sahibi Mehmet Karaaslan da sevincini 575 tane şampanya patlatarak gösterdi. Sabahın ilk ışıklarına kadar kayınvalidesi ve kayınpederi ile eğlenen Bülent Ersoy, programın sona ermesiyle birlikte eşi Armağan Uzunla birlikte mekandan ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious