Ordu'daki cinayetin gizemi çözüldü

Ordu'daki cinayetin gizemi çözüldü.8199
  • Giriş : 29.10.2008 / 20:39:00

Ordu'da dövülerek öldürüldükten sonra cesedi boş bir araziye atılan kadının katili suçunu itiraf etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ordu'da, dün 33 yaşındaki Emine Yılmaz'ı döverek öldürdükten sonra cesedini boş bir araziye bırakıp kaçtığı iddiasıyla aranan katil zanlısı 31 yaşındaki Olgun Gürsoy yakalandı. Yılmaz'la aynı mahallede oturan Olgun Gürsoy sorgusunda suçunu itiraf ederek, “Hem benimle hem de başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrenince tartıştık. Arabamın içerisinde ona yumruk ve Tokat attım. Öldüğünü anlayınca bırakıp kaçtım” dedi. Olgun Gürsoy çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay, dün sabah saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. İnşaat işçileri tarafından boş arazide bulunan kadın cesedinin, evlenip boşanmış Emine Yılmaz'a ait olduğunu belirleyen jandarma ekipleri hemen harekete geçirdi. Genç kadının vücudunda dayak izleri bulan jandarma, Yılmaz'ın cep telefonuyla yaptığı son görüşmeleri takibe alarak katil zanlısına ulaştı. Aynı mahallede oturan, evli ve 2 çocuk babası olan işsiz Olgun Gürsoy gözaltına alındı.

Yapılan sorgulamasında suçunu itiraf eden Olgun Gürsoy, “Aramızda yaklaşık 2 yıldır süren bir duygusal bağ vardı. Birbirimizi seviyorduk. Ancak son zamanlarda onun bir başkasıyla ilişkisi olduğu haberleri kulağıma geldi. Bunun üzerine kendisini arayıp konuşmak istediğimi söyledim. Arabayla evinden alıp Organize Sanayi Bölgesi'ne gittik. Bu konuyu konuşup tartışmaya başladık. Biraz da alkollüydüm. Tartışma büyüyünce arabanın içinde onu dövdüm. Herhangi bir sert cisimle vurmadım. Yumruk ve Tokat atarak dövdüm. Baygınlık geçirdiğini zannedip ayıltmaya çalıştım. Ancak kendine gelemeyince öldüğünü anlayıp evinin yakınında boş bir araziye bırakıp kaçtım. Amacım öldürmek değildi” diye konuştu.

Jandarmadaki sorgulaması tamamlanan zanlı Gürsoy, bugün sevk edildiği Adliye'de çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*