Org. Büyükanıt Toptan'ı ziyaret etti

Org. Büyükanıt Toptan'ı ziyaret etti.13603
  • Giriş : 13.08.2008 / 12:14:00

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, TBMM Başkanı Köksal Toptan'a veda ziyaretinde bulundu ve 'Allahaısmarladık" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Veda ziyaretlerini sürdüren Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, TBMM Başkanı Köksal Toptan'ı ziyaret etti. 30 Ağustos'ta görevini Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ'a devredecek olan Yaşar Büyükanıt, Meclis Başkanı Köksal Toptan'a veda ziyareti sonrası kendisine; zırlı aracı ile ilgili soru sormak isteyen Parlamento Muhabirlerine" Allahaısmarladık" diyerek, yanıt vermeden vedalaşıp, Meclis'ten ayrıldı.

Yaşar Büyükanıt'ı, Meclis'e gelişinde TBMM Genel Sekreteri Ali Osman Koca ve Toptan'ın Özel Kalem Müdiresi İnci Soytuk karşıladı. Toptan'ın makamında gerçekleşen ve 35 dakika kadar süren veda ziyareti sonrasında Genelkurmay Başkanı kısa bir açıklama yaptı.

BAYKAL'I DA ZİYARET EDECEĞİM

Gazetecilerin sorusu üzerine, "Sayın Baykal 'ı da ziyaret etmeyi istiyorum. Bu sabah arkadaşlar temas kurdular ama sonucunu henüz bilmiyorum" dedi. Gazetecilerin emekliliğinde kullanmak üzere kendisine alınan zırhlı araçla ilgili soru sormak istemesi üzerine de Orgeneral Büyükanıt, "Allahaısmarladık" dedi ve meclis'ten ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*