Org. Eruygur beyin kanaması geçirdi

Org. Eruygur beyin kanaması geçirdi.9831
  • Giriş : 17.09.2008 / 10:07:00
  • Güncelleme : 17.09.2008 / 11:07:46

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan emekli orgeneral Şener Eruygur, hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“Ergenekon” soruşturması kapsamında tutuklanarak Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine konulan emekli Orgeneral Şener Eruygur, merdivenlerden yuvarlanarak orta derecede beyin kanaması geçirdi.

Sabah 08.00 sıralarında Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılan Eruygur'un hayati tehlikesi olmadığı açıklandı.

TANSİYONU YÜKSELDİ YUVARLANDI

Kandıra ilçesindeki Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevinde tutuklu bulunan emekli Orgeneral Eruygur'un merdivenlerden yuvarlandığı ve 'orta dereceli' beyin kanaması geçirdiği öğrenildi.

Emekli Orgeneral Eruygur'un tansiyonunun yükselmesi sonucu merdivenden düştüğü ve düşme sonucu başını çarparak beyin kanaması geçirdiği belirtildi.

BOYNUNDA KIRIK VAR

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nazım Mutlu yaptığı açıklamada Eruygur'un boynunda kırık olduğunu fakat Eruygur'un bilincinin açık olduğunu söyledi. Başhekim Mutlu, Eruygur'un yaklaşık bir hafta hastanede gözetim altında tutulacağını da sözlerine ekledi.

Eruygur'un hastaneye kaldırılması üzerine jandarma ekipleri hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*