Organik pekmezli fındık kreması

Organik pekmezli fındık kreması.9458
  • Giriş : 13.11.2008 / 11:40:00

Naturel, ekolojik, biyolojik,organik ürünleri internet üzerinden satışa sunan nebolife organik gıda tüketicileri için yepyeni bir lezzeti daha ürünlerinin arasına kattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Naturel, ekolojik, biyolojik,organik ürünleri internet üzerinden satışa sunan www.nebolife.com organik gıda tüketicileri için yepyeni bir lezzeti daha ürünlerinin arasına kattı.Grünn organik pekmezli fındık kreması.

İçermiş olduğu 80'e yakın karbonhidratın tümü, Glukoz ve Fruktoz (Monosakkarit) halinde olması sebebiyle sindirim sisteminde parçalanmaya gerek kalmadan doğrudan kana geçen ve metabolizmada anında enerjiye dönüşen, bu sebeple bebeklerin, çocukların, sporcuların ve acil enerji gereksimi olanların beslenmesinde önemli rol oynayan organik pekmezin yine faydası herkesçe bilinen organik fındıkla karışımı sonucu şeker ilavesiz üretilen Grünn organik pekmezli fındık kreması www.nebolife.com adresinde 250 gramı 9.50 YTL'den satışa sunuluyor.

Enerji kaynağı olan organik pekmezli fındık kreması özellikle çocuklar, gençler, hamile kadınlar, sporcular ve dışarda çalışanlar için öneriliyor.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*