Orman yakan cinayet

Orman yakan cinayet.7977
  • Giriş : 17.09.2006 / 00:00:00

Kocaeli'ne bağlı Gebze ilçesinde bir kişi, gündüz vakti ormanlık alan içerisinde motoruyla beraber ağaca bağlandıktan sonra ateşe verilerek infaz edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi bitişiğindeki ormanlık alanda meydana gelen insanın kanını donduran olay, gündüz saat 15:30 sıralarında meydana geldi. Ormanlık alanda çıkan yangının ihbar edilmesi üzerine olay yerine giden itfaiye ekipleri, ateşi söndürürken 20-25 yaşlarında vücudu tamamen yanmış bir erkek cesedi ile karşılaştı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, ormanlık alan içerisinde vücudunun tamamı yanan ve çıplak olarak yakıldığı tahmin edilen bir erkek cesedi ile bir adet motosiklet tespit etti. Çevrede inceleme yapan jandarma timleri, herhangi bir ipucuna ulaşamazken, öldürülen şahsın kimliği de tespit edilemedi. Gündüz vakti yol kenarında ağaca bağlandıktan sonra yakılarak ateşe verilen kişinin 20-25 yaşlarında bir erkek olduğunu belirleyen jandarma timleri, olayla ilgili olarak çok yönlü soruşturma başlattı.

Gebze Orman İşletme Şefliği itfaiyesinde görevli Mustafa Karabudak, kendilerine orman yangını ile ilgili ihbar geldikten hemen sonra olay yerine geldiklerini söyledi. Yangına müdahele için hortumları açıp olay yerine geldikten sonra ateşi söndürme sırasında yanmış bir erkek cesedi ile karşılaştıklarını belirten Karabudak, "Cesedi gördüğümüzde şok olduk. Adam tamamen yanmış ve yüzükoyun uzanmıştı. Hemen jandarmaya heber verdik." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious