Ortada intihar edicek kimse yok!

  • Giriş : 03.03.2006 / 00:00:00

Polis geldi, gazeteciler geldi ama intihar edecek şahıs gelmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polis ve gazeteciler, vatandaşların meraklı bakışları arasında köprüde saatlerce intihar nöbeti tuttu, ancak intihar edeceği ihbar edilen şahıs gelmedi.
Edinilen bigiye göre, Bursa merkez Osmangazi ilçesini Yıldırım ilçesine bağlayan ve intiharlarıyle ünlü Setbaşı köprüsünde bir kişinin intihar edeceği ihbarını alan polis, köprü üzerinde intihar nöbeti tuttu. Hemen köprü üzerinde güvenlik tedbiri alan polis ekipleri, gelen geçen vatandaşları gözetlemeye başladı. Telsiz anonsuyla bölgeye çok sayıda polis ekibi takviye gönderildi. 112 Acil servis ekibi, Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı itfaiye ekipleri köprüye geldi. Vatandaşların meraklı bakışları altında ekipler intihar edeceği bildirilen şahsı beklerken gazeteciler de olay yerine akın etti.

Köprü üzerinde intihar nöbeti tutan polis, gelip geçen vatandaşların meraklı bakışları arasında her ihtimale karşın bir saat intihar edecek kişiyi bekledi. Uzun bekleyişler sonunda vatandaşların meraklı sorularına muhatap olan polis, intiharcının gelmemesi üzerine olay yerinden ayrıldı.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious