"Ortak artı değer" 1 yaşında

  • Giriş : 22.04.2009 / 22:15:00
  • Güncelleme : 22.04.2009 / 22:21:48

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi bünyesindeki "Öğrenci Kulüpleri Platformu" 1. yaşını Emre Aydın konseriyle kutluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi bünyesinde faaliyet gösteren, “ortak artı değer” sloganıyla 21 Nisan 2008'de yola çıkan İstanbul Öğrenci Kulüpleri Platformu 1. yaşını kutluyor.

24 Nisan Cuma akşamı Sütlüce Kongre Merkezi'nde üniversitelerinde aktif faaliyet gösteren öğrenci kulüplerinin etkin rol alacağı organizasyona yüzden fazla kulüp, üç binden fazla öğrenci katılacak.

Başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş olmak üzere birbirinden değerli ve ünlü konukların katılımıyla gerçekleşecek olan gecede, kulüplere verilecek sertifika ve ödüllerin yanında “Biletiniz Kitap Olsun” sloganı öncülüğünde Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği bir ilköğretim okuluna kütüphane kurmak için kitap yardımı gerçekleşecek. Halk oyunları gösterisi ve Emre Aydın Konseri ile 1. yıl kutlaması sona erecek.

Ayrıca Öğrenci Kulüplerinin ilginç proje ve etkinliklerini tanıtıp aktarabilecekleri fuaye alanlarında kuracakları stantlar da geceye ayrı bir renk katacak.

Tarih: 24 Nisan 2009 Cuma
Saat: 17.30 – 23.30
Yer: Sütlüce Kongre Merkezi – Haliç Salonu

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*