Oscar'a yakınım

Oscar'a yakınım.11807
  • Giriş : 02.03.2008 / 23:10:00
  • Güncelleme : 02.03.2008 / 23:21:36

Emre Altuğ, "Garip bir şekilde kendimi Grammy’e değil ama Oscar’a yakın hissediyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Pop müziğin yakışıklı yıldızı Emre Altuğ, MTV Türkiye'de katıldığı programda, "Oyunculuğumu geliştirmek ve sürdürmek istiyorum. Garip bir şekilde kendimi Grammy’e değil ama Oscar’a yakın hissediyorum" dedi.

Ünlülerin özel hayatlarını , hiç bilinmeyen ve merak edilen yönlerini ekrana getiren program beniMTV’m’e 05 Mart Çarşamba günü pop müziğin yakışıklı yıldızı EMRE ALTUĞ konuk oluyor. Programda en sevdiği 5 şarkının geri sayımını yapan Emre Altuğ , Çağla Şıkel ile olan ilişkisini, özel hayatını, müzik çalışmalarını, geleceğe dair planlarını anlattı. Çağla Şıkel’e özel şarkılar yaptığını açıklayan Emre Altuğ evlilikle ilgili haklarında çıkan haberlerden rahatsız
olduğunu belirtti. Emre Altuğ ilk albümünün Türkiye’ye o dönem için fazla olduğunu söyledi ve kendisini şu an Oscar’a yakın hissettiğini açıkladı.

-Oyuncu olarak bu aralar ajandanda bir şeyler var mı?

Var tabi. Oyunculuğumu da geliştirmek ve sürdürmek istiyorum. Garip bir şekilde kendimi Grammy’e değil ama Oscar’a yakın hissediyorum.

-Var mı yurtdışıyla bağlantılar, hesaplar?

Böyle şeyler hesaplayarak olmuyor. Arkadaşım Fikret Kuşkan’ın çok sevdiğim bir cümlesi var. Antalya’da ödül alırken “Çok teşekkür ederim ama bu ödülü almasaydım da aynı oynayacaktım” hakikaten öyle. Ödül almak için oynayamazsınız yada beste yapamazsınız. Ben hissederek yüreğimle yapıyorum.

- İki iş yapınca biri mi öne çıkıyor?

Türkiye’de müzik daha önemli bir şey. Müzikten kazandığım popüleriteyle oyunculuğum daha ön plana çıkıyor. Tv sayesinde oyunculuk biraz daha popüler oldu.

-Çağla Şıkel senin için özel kravatlar yapıyormuş?

Evet. Herkese yapıyor, bana yapmasın mı?

-Peki senin Çağla Şıkel’e yaptığın özel bir şey var mı?

Var tabi olmaz mı. Bende ona özel şarkılar yapıyorum.

-Evlilik var mı?

Çok söylenti var evlendiğimize dair. Bu söylentilerden artık rahatsız oluyorum. Bu söylentiler yüzünden gaza gelip evlenilmez. İnsan evlenmek isterse evlenir. 40 kere söylendi diye olmaz.

-Var mı öyle bir plan peki?

Olduğu zaman söyleriz. Bir insan evleneceğini niye gizlesin ki. Evleneceğimiz zaman paylaşırız.

-Bir ara sizi Eros gibi gösteriyorlardı. Sürekli aşk ve cinsellik üzerine sorular yöneltiyorlardı...

Evet. Bir dönem verdiğim pozlar ve röportajlarda öyle bir şey ortaya çıkmıştı. Cinsellik üzerine bilirkişi olarak değil, inandığım ve bildiğim şekilde cevap veriyordum. Sonra bundan sıkılmaya başladım. Şikayette bulundum ve şimdi kesildi.

-Türkçe şarkıların erotik sözler içeriyor diye eleştirilmiştin. İngilizce söylediğin şarkılar aslında daha erotik ama eleştirilmedin neden?

Ben hiç bir zaman bunun ölçüsünü kaçırmadım. Pornografik sayılabilecek sözler yok. Tüm söylediklerim masum bir aşk şarkısı ya da istek duygusunu anlatan parçalar. Ben şarkılarımı çocukların da dinleyebileceğini düşünüyorum.

-Yeni klibinden bahsedermisin?

Çok yeni. 3. video klibim. Eralp Vardar çekti. Ev, orman ve hastanede çekim yaptık. Şarkının adı Neyleyim. 23 saat ara vermeden çalıştık. İlk defa bir klip çekiminde iyi vakit geçirdim. Gidecek Yerim mi Var, Aşk-ı Kıyamet ve Neyleyim ben bunları üçleme sayıyorum. Hepsi çok hüzünlü ve çok güzel şarkılar.

Sohbetin devamını 5 Mart Çarşamba günü Saat 22:00’de MTV Türkiye beniMTV’m programında izleyebilirsiniz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious