Osmaniye'ye havan mermisi atıldı

Osmaniye'ye havan mermisi atıldı.23623
  • Giriş : 19.10.2016 / 16:50:00
  • Güncelleme : 21.10.2016 / 15:32:43

Osmaniye'nin Amanos Dağları eteğinde bulunan 2 mahallesine 3 havan mermisi atıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Osmaniye'nin Amanos Dağları eteğindeki Selimiye ve Gebeli mahallelerine atılan havan mermilerinin düştüğü yerde bulunan anne ve çocuğu şarapnel parçaları nedeniyle yaralandı.

Teröristlerce Osmaniye Amanos Dağı eteklerine atılan 3 havan mermisinin isabet ettiği anne ve çocuğu yaralandı.

Osmaniye'nin Amanos Dağı eteklerindeki 2 mahallesine, teröristlerce 3 havan mermisi atıldı. 3 evin bahçesine düşen havan mermisinin patlaması sonucu, bahçede oturan anne ile oğlu hafif şekilde yaralandı.

Olay saat 15.45 sıralarında Gebeli ve Selimiye Mahallesi'nde meydana geldi. Terör örgütü PKK'lıların yuvalandığı ve zaman zaman kanlı eylemler yaptığı Amanos Dağı eteklerine yakın olan mahallere, 3 ayrı noktadan havan mermisi atıldı. Mermiler 3 evin bahçesine isabet etti.

ANNE İLE OĞLU YARALANDI

Havan mermisinin düştüğü evlerinin bahçesinde oturan anne ile 10 yaşındaki oğlu kollarına isabet eden şarapnel parçaları ile yaralandı. Bir evin de bahçe duvarı yıkıldı. Yaralı anne ve oğlu kaldırıldığı Kadın ve Çocuk Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Osmaniye Valisi Kerem Al, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ile Emniyet Müdürü Nurettin Gökpınar, olay yerine giderek inceleme yaptı. Aynı anda da havan mermisini atan teröristlerin yakalanması için Amanos Dağları'nda operasyon başlatıldı

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*