Osmaniye'de bir taksi şoförü öldürüldü

Osmaniye'de bir taksi şoförü öldürüldü.6685
  • Giriş : 16.08.2008 / 18:06:00

Osmaniye'de bir taksi şoförü mezarlıkta, aracının içinde öldürülmüş bir şekilde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osmaniye'de özel bir taksi durağında şoförlük yapan şahıs, mezarlıkta, aracının içinde öldürülmüş bir şekilde bulundu.

Dün akşam 21.00'den bu yana haber alınamayan taksi şoförü Metin Kılınç (41), Osmaniye Asri Mezarlığı'nda taksisinin içerisinde ensesinden vurularak öldürülmüş bir şekilde bulundu. Olay, öğle saatlerinde Asri Mezarlıkta dolaşan küçük çocukların çalışır vaziyetteki ticari aracı görerek mezarlık görevlisine bildirmesi üzerine ortaya çıktı.

Osmaniye'nin Dervişiye köyünden olduğu belirtilen Kılınç'ın ölüm haberini alan mesai arkadaşları, taksi durağının en sevilen arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. 80 T 0030 plakalı aracı ile evinin geçimini şoförlük yaparak sağlayan Metin Kılınç'ın evli ve 3 çocuk babası olduğu belirtilirken, çalıştığı Park Taksi Durağı sahibi Hikmet Özcan, yaptığı açıklamada, Kılınç'ın herhangi bir düşmanının olmasına ihtimal dahi vermediklerini çünkü çok sevilen ve müşterisi çok olan bir şoför olduğunu söyledi.

Arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden Özcan, "Bütün arkadaşlarımızın örnek aldığı, sevecen ve ortama neşe katan bir şofördü. Bu sebeple de müşterisi çoktu. Onu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz" dedi. Bu arada olay yeri inceleme ekipleri, gerekli çalışmaları yaptıktan sonra Metin Kılınç'ın cesedi otopsi için Adana'ya gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*