Osmaniye’den: www.kinikgazetesi.com

  • Giriş : 26.02.2007 / 00:00:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 15:21:57

Gelişen internet haberciliği merakı yerel medyaya da sıçradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osmaniye’nin günlük haber gazetelerinden Kınık, www.kinikgazetesi.com ile Osmaniye’de yaşanan gelişmeleri anı anına okurlarına duyurmaya başladı.

Güncel, siyaset, spor, eğitim, kültür-sanat, sağlık ve son dakika haberleriyle “Osmaniyelinin dünyaya açılan penceresi” olarak yorumlanan site, internet üzerinden haberleri ziyaretçilerine ulaştırıyor.

Gazetenin, kurulduğu günden bu yana tarafsız, doğru ve hızlı habercilik anlayışından taviz vermediğini anlatan Kınık Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İbrahim Emül; gazetenin 2000 yılında haftalık olarak yayına başladığını, gelen talepler doğrultusunda 2004 yılında günlük olarak basıldığını söylüyor.

Kınık Gazetesinin daha çok okuyucuya daha hızlı ulaşmak için internet dünyasına adım attığını vurgulayan Emül şöyle konuştu: “Türkiye’nin ve dünyanın değişik yerleşim yerlerinde bulunan Osmaniyeliler, bölgemizdeki gelişmeleri bundan böyle anında öğrenebilecekler. Sitemizde ayrıca Adana, Hatay, Gaziantep, Kilis, Mersin ve K.Maraş illerinde de gelişen önemli haberlere yer verilmektedir.” dedi.

İbrahim Emül, toplumsal olaylara ve kültürel faaliyetlere duyarlı, gazetecilik mesleğine yakışır yayın ilkeleri olduğunu ifade ederek bölgede gelişen olayları internet sitelerinde yayınladıklarını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious