ÖSS heyecanı yolda başladı

ÖSS heyecanı yolda başladı	.30720
  • Giriş : 15.06.2008 / 09:19:00

İstanbul'da, binlerce öğrenci hayatlarındaki önemli dönüm noktalarından biri olan ÖSS sınavına girmek için sabahın erken saatlerinde otobüs, metro ve metrobüs duraklarına akın etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaklaşık 1.5 milyon öğrenci bugün saat 09.30'da gelecekleri için önem arzeden ÖSS sınavına girecek. İstanbul'da, sınava girecekleri okula erkenden ulaşmak isteyen binlerce öğrenci, saat 07.00'dan itibaren otobüs, metro ve metrobüs duraklarına akın etti. Özellkle, daha önceden sınava girecekleri okulu görmeyen öğrenciler, son anda bir aksilikle karşılaşmamak için erkenden okuluna ulaşmaya çalıştı. Bu nedenle duraklarda ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk yaşandı.

ÖSS'nin gelecekleri için önemli bir sınav olduğuna dikkat çeken öğrencilerin heyecanlı olduğu gözlendi. Çocukları ile aynı heyecanı paylaşan velilerin kimisi otobüsün gelmemesinden, kimisi ise yoğunluktan şikayet etti.

Bahçeşehir'de sınava girevek olan bir öğrenci 2 gündür ÖSS heyecanındandan kurtulamadığını, gece boyunca da uyuyamadığını söyleyerek, " Oyüzden erkenden çıkıp, bir an önce sınava gireceğim okula gitmek istedim." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious