ÖSS öncesi bir uyarı da Adana'dan

  • Giriş : 16.06.2006 / 00:00:00

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kazım Barışık, sürücülerden 18 Haziran Pazar günü yapılacak üniversite sınavı sırasında gürültü kirliliğine sebep olunmamasını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Özellikle toplu taşım araçlarının sınavın yapıldığı okulların yanında klakson çalıp gürültü kirliliğine yol açmayacaklarına inandığını ifade eden Barışık, ”Sınavda öğrenim hayatlarına yön verecek olanlar bizim de çocuklarımız. Onların başarılı olmaları için her türlü desteği verelim. Unutmayın ki, kendi çocuklarınız da bu sınavlara girmektedir” dedi.

Adayların sınav merkezlerine giderken bindikleri toplu taşım araçlarında heyecan ya da dalgınlık sonucu sınav belgelerini düşürebileceğine dikkat çeken Birlik ve Oda Başkanı Kazım Barışık, şoförlerden bu konuda duyarlı olmalarını istedi. Barışık, böyle durumda belgelerin en kısa zamanda ÖSYM’nin danışma bürolarına ya da il temsilciliğine bilgi verilerek ulaştırılmasının, adayların mağduriyetinin önlenmesi açısından önemli olduğunu bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious