ÖSS'de Türkiye birincisi olan Halil arabasını aldı

ÖSS'de Türkiye birincisi olan Halil arabasını aldı.13602
  • Giriş : 25.08.2007 / 17:20:00

ÖSS Türkiye birincisi olan Halil Göker Ulaş'a Özel Isparta Gölcük Dershanesi tarafından araba hediye edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gölcük Dershaneleri Genel Müdürü M. Reşat Türkmen, Isparta'da başarı seviyesini yükselttiklerini ifade etti. Türkmen, öğrenciler arasında rekabeti artırmak için dönem arasında yönetim kurulu ile birlikte Türkiye'de ilk 3'e giren öğrencilere araba hediye etme kararı aldıklarını belirtti. Kazanılan başarının tesadüf olmadığını kaydeden Türkmen, başarıda öğretmen, öğrenci ve aile dayanışmasının olduğunu söyledi. Türkmen, elde edilen başarıyle dershanenin kalitesini ortaya koyduğunu vurguladı.

Sadece ÖSS'de değil ayrıca Orta Kurumları Seçme Sınavı'nda da kalitelerini ispatladıklarına değinen Türkmen şunları söyledi: "Bu başarı Isparta için onur verici. Bu başarıda herkesin emeği var. Öğrencilere ödül verme amacımız teşvik. Biz bu aracı her yıl vermek istiyoruz."

ÖSS Türkiye birincisi olan Halil Göker Ulaş, ilk hedefinin iyi bir üniversite kazanmak olduğunu söyledi. Boğaziçi Üniversitesi'ni kazan Ulaş, bunun yanında böyle bir hediye aldığını için mutlu olduğunu belirtti. Törende dereceye giren diğer öğrencilere de hediyeleri verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious