Otomobil devleri New York'ta buluştu

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

ABD'nin ilk fuarlarından biri olan ve dünyanın en prestijli otomobil fuarları arasında gösterilen New York Uluslararası Otomobil Fuarı açıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Manhattan Javits Center Fuar Merkezi'nde dünyanın otomobil devi şirketlerinin 2008 model otomobillerini sergiledikleri ve 9 gün boyunca otomobil meraklılarına şovların düzenleneceği fuarda, alternatif yakıtlarla çalışan otomobilleri de görmek mümkün olacak.

450 bin dolar değerinde satışa sunulan 2008 model Mercedes firmasına ait SLR-Class modeli ise bu yıl düzenlenen fuarın gözdesi olarak gösteriliyor.

Servet değerindeki yeni araçların görücüye çıktığı fuar da ayrıca her geçim standardına uygun otomobil modelleri de sergileniyor.

Yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen New York Uluslararası Otomobil Fuarını 15 Nisan'a kadar yetişkinler 14 dolar, küçükler ise 4 dolar ödeyerek gezebilecekler.

Fuarda GMC, Lexux, Chevrolet, Acura, BMW, Mercedes, Ford, Toyota, Dodge gibi birçok otomobil üreticisi firmalar, fuar süresince her gün çeşitli şovlar düzenleyecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious