Otomobil fiyatına cep telefonu

Otomobil fiyatına cep telefonu.9890
  • Giriş : 18.10.2008 / 11:47:00

El işçiliğiyle yapılan telefonlar ilk kez Türkiye'de görücüye çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Lüks iletişim sektörünün yaratıcısı Vertu, Ferrari'yle işbirliği içinde özel olarak tasarladığı ve İngiltere'de tamamen el işçiliğiyle yapılan yeni Vertu Ascent Ti Ferrari Limited Edition telefonlarını dünya lansmanından önce ilk kez Autoshow'da sergiledi.

Vertu'nun, Ferrari'nin Türkiye temsilcisi Fermas Oto'yla birlikte gerçekleştirdiği bu özel buluşmada 2009 adet ile sınırlı olacak ve Türkiye'de sadece özel sipariş ile satılacak olan 'Ascent Ti Ferrari' serisinin 3 yeni modeli tanıtıldı. Ascent Ti Ferrari Nero siyah, Vertu Ascent Ti Ferrari Rosso parlak kırmızı ve Vertu Ascent Ti Ferrari Giallo ise parlak sarı renkleriyle göz kamaştırdı. İstanbul'daki ilk butiğini geçtiğimiz aylarda Akaretler'de açan Vertu telefonlar Beymen Mağazaları ile bazı mücevhercilerde satılıyor.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ

Dünyada Madonna, Beyonce, Donald Trump gibi ünlülerin kullandığı Vertu'nun Türkiye'deki müdavimleri arasında da Tarkan, Bülent Ersoy, Ali Kibar ve Ömer Karacan gibi isimler var. 'Vertu Ascent Ti Ferrari' modelinin fiyatının ise 8 bin 700 euro (yaklaşık 17 bin 500 YTL) olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*