Otomobil kaza yapınca kurtuldu

Otomobil kaza yapınca kurtuldu.10580
  • Giriş : 28.08.2008 / 16:35:00

Namus meselesi yüzünden kaçırılan bir kişi otomobil kaza yapınca kurtuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde aralarında namus meselesi yüzünden husumet bulunduğu iddia edilen şüpheliler tarafından kaçırılan kişi, otomobilin kaza yapması sonucu zanlıların elinden kurtularak jandarmaya başvurdu.

Alınan bilgiye göre, Sarayören köyünde yaşayan H.Y. (22), aralarında daha önceden namus meselesi yüzünden sorun bulunan D.K'nın (23) evine gitti. Ev sahibi D.K. ve beraberindeki Ö.D, Y.Ç, F.D, darp edip ellerini bağladıkları H.Y'yi 26 NA 632 plakalı otomobile bindirdi.

Seyitgazi'ye doğru yola çıkan söz konusu otomobil, Sarayören köyü girişinde bulunan tabelaya çarparak durdu. Otomobilden inen H.Y, olay yerinden kaçarak jandarmaya başvurdu.

Çıkan arbede sırasında kalçasından bıçakla yaralanan ve darp edilen H.Y, Seyitgazi sağlık ocağında tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan güvenlik güçleri verilen eşkal doğrultusunda D.K, Ö.D, Y.Ç. ve F.D'yi yakaladı. Şüpheli dört kişinin evlerinde yapılan arama ve kontrollerde bir bıçak ile bir kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Şüpheli dört kişi, ''kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve kasten yaralama'' suçunu işledikleri iddiasıyla adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*