Otomobil uçuruma yuvarladı

  • Giriş : 31.03.2007 / 00:00:00

Burdur'un Bucak İlçesi'nde, yolun kaygan olması nedeniyle virajı alamayan otomobil yaklaşık 100 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Parçaları etrafa dağılan ve hurda yığınına dönen otomobildeki 3 kişi ağır yaralandı.

Burdur'dan Bucak'a giden 37 yaşındaki Fatma Mutlucan'ın kullandığı ve içinde 42 yaşındaki Mehmet Mutlucan ile 19 yaşındaki Emine Gözde'nin bulunduğu 15 EL 404 plakalı otomobil saat 12.00 sıralarında havanın yağışlı ve zeminin kaygan olması nedeniyle, Çeltikçi Beli Tekke Köyü yakınlarında virajı alamayarak yaklaşık 100 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlandı. Otomobil taklalar atarak dere kenarına düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine, olay yerine gelen kurtarma ekipleri uzun süre otomobilin bulunduğu yere ulaşmaya çalıştı. Parçaları etrafa dağılan ve hurda yığınına dönen otomobilin yanına gelen ekipler, mucize eseri yaralı kurtulan 3 kişiyi sedyelerle ambulansa taşıdı.

Burdur Devlet Hastanesi'ne götürülen Emine Gözde ile Mehmet Mutlucan'ın durumlarının ağır olduğu, sürücü Fatma Mutlucan'ın ise hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

4 GÜN ÖNCE AYNI DEHŞET

27 Mart'ta da Burdur- Antalya karayolunun Çubukbeli Mevkii'nde Süleyman Demir'in kullandığı 15 DN 133 plakalı otomobil, karşıdan gelen araca çarpmamak için yoldan çıkmış ve yaklaşık 90 metrelik uçuruma yuvarlanmıştı. Kazada, sürücü Demir ile yanında bulunan komşusu Ayşe Önen ve 4 yaşındaki torunu Mustafa Burak Önen yaralı olarak kurtulmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious