Otomobilde çılgın kampanyalar

Otomobilde çılgın kampanyalar.16086
  • Giriş : 12.01.2009 / 23:21:00

Otomobilde yüzde 5'lere varan indirim. İşte markalar ve indirim oranları...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cazip kampanyalarla yıl sonu hedeflerini tutturmak adına çeşitli fırsatlar sunan bazı markalar, maliyet baskısına daha fazla dayanamayıp yüzde 5"lere varan oranlarda zam yaptı. Bazı üreticiler ise aralık kampanyalarına ocakta da devam ediyor.

Zarara girmemek için fiyat artıran markaların mı yoksa zararına satışa devam edip ocakta da fırsatlar sunan markaların mı kârlı çıkacağını bize zaman gösterecek. İşte ocakta da kampanyalarına devam edene bazı markalar:

CHEVROLET: Captiva, ocak ayı boyunca 69 bin 60 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Aveo ve Lacetti"lerde 4 bin 500 lira indirim ve LPG dönüşüm kiti hediye kampanyası devam ediyor.

FORD: Ticari araçlarda aralık ayında başlatılan “KDV Bizden” kampanyası devam ediyor. Ayrıca 15 bin liraya 15 ay vade ve binek otomobillerde yüzde 9"a varan oranlarda indirimler sunuluyor.

SKODA: Fabia ve Roomster modellerinin dizel motora sahip versiyonlarında 10 bin liraya 6 aya kadar yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

OPEL: Corsa, Astra Classic, Astra HB, Astra Sedan, Astra Wagon, Astra GTC, Zafira, Meriva ve Combo modellerinde 6 bin 500 liraya varan indirimler sunuluyor. Markanın 4X4"ü Antara"da ise 11 bin lira indirim var.

SAAB: 2008 model yılı Saab"larda 10 bin euroya varan indirimler sunuluyor. 1.9 litre dizel motorlu ve sentronic şanzımana sahip 9-3 Sport Sedan"ın fiyatı 35 bin 700 eurodan başlıyor.

DAIHATSU: Markanın kübik modeli Materia"nın Silver donanımlı fiyatı 30 bin liradan 26 bin 250 liraya çekildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*