Otomobilden atıldı, yaşamını yitirdi

Otomobilden atıldı, yaşamını yitirdi.13608
  • Giriş : 20.07.2008 / 16:56:00

Otomobilden atıldı, başını yere çarpıp öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

KONYA’nın Ilgın İlçesi Eldeş Köyü’nde, 39 yaşındaki Yücel Koç ile 65 yaşındaki Kılıç Aslandokuz, alacakları bulununan 65 yaşındaki Nazım Bayram (65) ile otomobilde tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kılıç Aslandokuz, Nazım Bayram’ı seyir halinde olan otomobilden aşağıya attı. Başını yere çarpan Bayram olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan Koç ve Aslandokuz, Kadınhanı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı.

Olay, bugün saat 12.30 sıralarında Eldeş Köyü çıkışında meydana geldi. İddiaya göre, hayvan alım satımı ile uğraşan Kılıç Aslandokuz ve Yücel Koç, Doğanhisar İlçesi’ndeki bir arkadaşlarına ait 42 VA 293 plakalı otomobille, Eldeş Köyü’nde alacakları bulunan Nazım Bayram’ın yanına gitti. Koç ve Aslandokuz, Bayram ile bir kahvede çay içip sohbet etti. Ardından Bayram ile birlikte otomobile binerek köyden uzaklaştı. Otomobilde iken Bayram ve Aslandokuz arasında para konusunda tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Aslandokuz, iddiaya göre Bayram’ı otomobilden aşağı attı. Başını yere çarpan Bayram, olay yerinde yaşamını yitirdi. Aslandokuz ve Koç ise olay yerinden hızla uzaklaştı.

Koç ve Aslandokuz, Kadınhanı İlçesi’nde Kadınhanı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı. Gözaltına alınan zanlılar, Ilgın İlçe Jandarma Komutanlığı’na teslim edildi. Bayram’ın cesedi ise otopsi yapılmak üzere Ilgın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*