Otomobilin çarptığı anne ile 2 çocuğu yaralandı

  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00

Bahçelievler’de otomobilin çarptığı anne ile iki çocuğu yaralandı. Kazanın ardından çevre sakinleri, üst geçit yapılması istemiyle yolu bir süre trafiğe kapattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kerim Çavuş Caddesinde, biri kucağında iki çocuğuyla yolun karşısına geçmeye çalışan Semra Bahçe’ye (32), Recep A. yönetimindeki otomobil çarptı. Kazada yaralanan Semra Bahçe ile çocukları Yusuf (2) ve Kadir Bahçe (5), Bakırköy Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ayakta tedavi gören çocukların taburcu edildiği, belinden hafif yaralanan Semra Bahçe’nin ise tedavisinin sürdürüldüğü öğrenildi. Kazanın ardından sürücü Recep A. polis tarafından gözaltına alındı.

Bu arada, 5 yaşındaki Dilara Dumru’nun rögara düşerek hayatını kaybettiği cadde olan Kerim Çavuş Caddesinde toplanan çevre sakinleri, üst geçit yapılması istemiyle yolu trafiğe kapattı. Çevre sakinleri, yolun çok geniş ve okul çıkışına yakın olması nedeniyle üst geçit yapılması için 3 ay önce imza toplayarak Bahçelievler Belediyesine başvurduklarını, ancak şu ana kadar bir cevap alamadıklarını söyledi. Olay yerine gelen Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü Orhan Danış’ın, yolu trafiğe kapatan gruptan 5 kişiyle belediye yetkilileriyle görüşmeye gitmesinin ardından yol tekrar trafiğe açıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious