Otomobilin kapısını zorlayan genç kızlar kamerada

Otomobilin kapısını zorlayan genç kızlar kamerada.8602
  • Giriş : 21.05.2008 / 00:24:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 17:36:34

Oto hırsızı kızlar, kapısını açamadıkları otomobili tekmelerken güvenlik kamerasına yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir alışveriş merkezinin otoparkındaki otomobilin içinde duran çantayı gözlerine kestiren iki kız, uzun süre kapısını açmaya çalıştı. Başaramayan kızlar, hınçlarını otomobili tekmeleyerek çıkardı. Kızlardan biri telefonla konuşuyormuş gibi yaparak dikkat çekmemeye çalışırken diğeri otomobilin kapısını zorlamaya devam etti. İki oto hırsızının otomobili kurcalaması ve tekmelemesi, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kiraladıkları bir otomobille alışveriş merkezine gelen oto hırsızları, vatandaşların alışverişte olmasını fırsat bilip otomobilleri kurcalamaya başladı. Güvenlik kameralarının kendilerini kaydettiğinden haberleri olmayan iki kız, gözlerine kestirdikleri bir otomobilin yanında durarak, sohbet ediyormuş gibi yapıp dikkat dağıtmaya çalıştı. Uzun çabalara rağmen aracın kapısını açamayınca, bu defa sinirlenerek tekmelemeye başladılar. Uzun süre uğraşan oto hırsızları, başarılı olamayınca çareyi uzaklaşmakta buldu.

Telefon ederek kendilerini alışveriş merkezine getiren kiralık aracı çağıran iki oto hırsızı, Huzur timinden habersiz olarak bindikleri otomobille alışveriş merkezinden çıkmak isterken yakalandı. Tim, iki zanlının bindiği otomobili, alışveriş merkezinin çıkışında durdurdu. Zanlılara şoförlük yaptığı öğrenilen A.N. (36) ile genç kızlar B.K. (24) ve G.Ö. (19) yakalandı. G.Ö.'nün, yankesilicik suçundan poliste çok sayıda kaydı bulunduğu öğrenildi. Gözaltına alınan üç zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildi ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious