Otoritelerin Hakan tutarsızlığı

  • Giriş : 13.10.2006 / 00:00:00

Moldova maçında 4 gol atan Hakan otoriteleri şaşırttı. Kral'ı Macaristan maçında oynadığı futbolla eleştiren görüşler bu kez ağız değiştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

[Maçtan önce-Maçtan sonra]

Hakan Şükür için kim, ne dedi?


Kazım Kanat-maç öncesi: Hakan Şükür bitti artık
Diyorlar ki; Hakan Şükür gelmiş geçmiş en büyük golcü. Senin bu kinin ve nefretin bitsin artık.

Diyorlar ki; Hakan Şükür oynadığı zaman rakip savunmadan en az iki kişi onu bekliyor. Diyorlar ki; Hakan Şükür elinde baston olsa bile oynayacak? Beyler bırakın bu palavraları... Bu ülkede santrforların kralı Hakan Şükür'dü, bitti artık. Ne olur kabullenin artık...

Kazım Kanat-maç sonrası: Hakan’ı ben motive ettim
Macaristan maçında 10 kişiydik, Hakan Şükür sahada yoktu. Ve Terim yine aynı kadroyu sürdü. Düşeş attı, Hakan Şükür de 4 gol attı. Bu golde benim de payım var. Çünkü Hakan'ı överek ve yalakalık yapmak yerine onu eleştirdim, bu eleştiri ona motive sağladı. Çünkü en büyük motivasyon eleştiridir.


Osman Tanburacı-maç öncesi: Olumlu tek hareketi yok
Budapeşte'de Hakan'ın olumlu bir tek hareket yaptığını söyleyen bir kişi varsa beri gelsin! Hele bir de golü Tuncay değil de Hakan atsa medya yine "bizi kral kurtardı" diye manşetler atacak. Hakan'a 7 yıldız veren gazeteler bile var!.. El insaf! Tövbe valla, bu şartlarda Hakan 52 yaşına kadar oynar!

Osman Tanburacı-maç sonrası: Hakan herkesi kurtardı
Hakan kendini de, milleti de Fatih Terim'i de kurtardı. İşte böyle oynarsa varsın 60'ına kadar oynasın. Girdiğin pozisyonu değerlendireceksin. Moldova'ya teşekkür etmek lazım önümüz açıldı, şimdi martı bekleyeceğiz. Bütün takıma, başta Hakan'a teşekkürler. Fatih Terim de mükemmel bir 'resultato importante' elde etti.


Mehmet Demirkol-maç öncesi: Adına golcü sıfatı konulamaz
Hakan Şükür, başta en ileride, savunma yapan, koşan çabalayan bir presçiydi, bugün bu işi asla yapmıyor. Artık sadece rakibi oyalayıp hava topu indiriyor. Ancak kariyeri boyunca tüm rekorları altüst etmiş olmasına rağmen hiçbir zaman adının başına gönül rahatlığıyla golcü sıfatı konulamadı.

Mehmet Demirkol-maç sonrası: Hakan Şükür 2 yıldır atamadıklarını attı
34'te en övünülecek şeyi yaptık. Hakan'ın yapışık savunmacısından kurtulduğu ilk anda Sabri, 'Bu kadar iyi orta yapan bir oyuncuyu hemen alın.' diyen Liverpoolluları haklı çıkaran harika bir ortayla onu gördü. Hakan'ın 2 yıldır atamadıklarını Moldova'ya toptan atma hikayesi de böyle başladı.


Ercan Saatçi-maç öncesi: Tugay gibi, gençlerin ve yıldızların önünü açmalı
Hakan'ı sahada göremedik. Ve bizler Hakan'ı iyi olduğu zamanlardaki gibi hatırlamak istiyoruz. Bu polemiklere son verebilecek tek kişi Hakan'dır. O bitmesini istemiyor ki, bitmiyor bu Hakan sendromu. Bitmesini isteseydi, Tugay Kerimoğlu gibi yapar ve gençlerin ve diğer yıldızların önünü açardı.

Ercan Saatçi-maç sonrası: Hakan’a artık herkes şapka çıkarmalı
Dün geceki Hakan'a hepimiz şapka çıkarmalıyız. Neden mi? Milyonlarca insanın gözü onun üzerindeydi. Yüzlerce protesto projesini hayalinden gerçeğe taşıdı. Hakan, her şeye rağmen, eleştiriye, kötü şansa ve ilerlemiş yaşına rağmen insanın istediği zaman yıkılmadığını, ayakta kalabildiğini öğretti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious