Oy verme sırasında çıkan tartışmada 7 yaralı

Oy verme sırasında çıkan tartışmada 7 yaralı.10209
  • Giriş : 29.03.2009 / 17:07:00

Adana'da, oy verme sırasında çıkan tartışma sonrasında çıkan gelen kavgada 7 kişi tüfekle yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde Tepebağ Mahallesi'ndeki Tepebağ Lisesinde oy kullanan Ramazan A. ile Cengiz Ç. arasında sıra nedeniyle tartışma çıktı. Birbirleriyle küfürleştikleri belirtilen iki kişi, araya giren vatandaşların müdahalesiyle ayrıldı.

Daha sonra, Cengiz Ç, beraber alkol aldıkları Yusuf Ç, Hüseyin T, Levent P. ve Kadir S.Ş. ile Ramazan A'nın evine giderek, kendisiyle görüşmek istediler. Burada çıkan tartışma sırasında, Ramazan A'nın oğlu Cengiz A, av tüfeğiyle ateş açtı.

Olayda, Cengiz Ç. ve beraberindeki 4 kişi ile çevredeki vatandaşlardan Edibe Y. ile Suzan B. yaralandı. Yaralılar Adana Devlet ve Numune hastanelerine kaldırıldı.

Bu arada, Ramazan A. ile oğlu Cengiz A. olayda kullanılan av tüfeği ile yakalanarak polis merkezine götürüldü.

Ramazan A'nın ifadesinde, Cengiz Ç'nin oy kullanılırken kendisine küfür ettiğini iddia ederek, ''Oradaki vatandaşlar araya girince ayrıldık. Bana hakaret etmeye devam etti. Giderken de hakaret etmeye devam ediyordu. Ben de evime gittim. Bir süre sonra evimi basıp küfür etmeye başladı. Bana saldırmak isterlerken oğlum tüfekle ateş açtı'' dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*