Oyuncu Ayla Ötük sette yaralandı

Oyuncu Ayla Ötük sette yaralandı.15425
  • Giriş : 28.04.2008 / 22:26:00

Tuğba Özay’ın da rol aldığı ‘Saddam’ın Askerleri’ adlı sinema filminin çekimleri sırasına, oyuncu Ayla Ötük’ün başına çivi battı. Yaralanan oyuncu hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malatya'nın Hekimhan ilçesi'ne bağlı Çimenlik Köyü'ndeki çekimler sırasında, senaryo gereği tecavüze uğrayan Tuğba Özay’ı kurtarmak isteyen annesi rolündeki Ayla Ötük, kafasını direğe çakılı bulunan çiviye çarptı. Talihsiz kaza sonrasında Hekimhan Devlet Hastanesi’ne götürülen Ayla Ötük, buradaki tedavisinin ardından Malatya Beydağı Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

İYİ HİSSEDİNCE GERİ DÖNECEĞİM

Filmin yapımcısı ve senaristi Gani Rüzgar Şavata da Ötük'le birlikte hastaneye gelerek oyuncusu ile yakından ilgilendi. Senaryo gereği kızı Zine’yi (Tuğba Özay), tecavüz eden Saddam’ın askerinden korumaya çalışırken bir askeri öldüren Şirin’in (Ayla Ötük), kendisine ateş edilmesi sonucu yere düştüğü sırada başını direkteki çiviye carptığı belirtildi. Yaralanan oyuncu Ayla Ötük, çekimin en güzel yerinde yarım kaldığı için üzüldüğünü belirterek “Kendimi iyi hissedince sete döneceğim” diye konuştu.

ROLÜ GERÇEK OLDU

Gani Rüzgar Şavata ise, “Filmde benim eşim rolünde oynamakta. Tuğba’yı kurtarayım derken, kendisini feda etti. Bu annelerin fedakarlığıdır zaten. Ablamız da öyle bir günü yaşadı. Rolü gerçek oldu“ dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious