'Oyuncularım kazanmayı da öğrendiler'

  • Giriş : 01.06.2006 / 00:00:00

Almanya hazırlık kampında 4. maçını Suudi Arabistan ile oynayıp sahadan 1-0 galip ayrılan A milli futbol takımında antrenör Fatih Terim'in yüzü gülüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Offenbach Stadı'nda oynanan maç sonrası basın toplantısında konuşan Fatih Terim, "Oyuncularım artık kazanmayı da öğrendiler. Gençleştirilmiş ekibimiz her geçen gün birbirine daha uyumlu hale geliyor. İyi bir takım olma yolunda emin adımlar atıyoruz. Gökhan Zan, Can Arat ve Murat Ocak'tan bugünkü maçtaki performansları nedeniyle çok memnunum. Daha da çalışacağız."dedi.

Basın toplantısında oldukça neşeli görülen Fatih Terim, "Hazırlık maçlarına sonuç için çıkmadım. Ancak kazanmak güzel." diye konuştu.

Maç sonrası basının karşısına çıkan, maçın tek golünün sahibi Necati Ateş, "Çok iyi Futbol oynadık. Yeni bir oluşum var. İyi bir takım oluyoruz. Kazanmaktan dolayı çok mutluyum."dedi.

Fenerbahçe'de yeterli forma şansı bulamadığını söyleyen Can Arat ise, "Milli Takım şansını en iyi biçimde değerlendirip, ligde takımımda banko oynamak istiyorum." diye konuştu.

Öte yandan A milli Futbol takımı Perşembe günü Almanya'nın Köln kentinde basın mensuplarıyla barbekü partisinde buluşacak. Fatih Terim bu maçta Suudi Arabistan maçının kasetini de futbolculara ve basın mensuplarına izletecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious