Öz kızına 24 yıl tecavüz etti!

Öz kızına 24 yıl tecavüz etti!.19036
  • Giriş : 28.04.2008 / 22:47:00
  • Güncelleme : 28.04.2008 / 22:48:37

Kızına 24 yıl tecavüz edip, 6 çocuk yaptı. Sapık babanın itirafları şok etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avusturya polisi, kızını 24 yıl boyunca evinin bodrumunda hapsettiği ve kendisinden yedi çocuk sahibi olduğu iddia edilen 73 yaşındaki adamın hakkındaki suçlamaları kabul ettiğini belirtti.

Polis, Josef F. adındaki adamın bugün yapılan sorgulaması sırasında suçlarını itiraf ettiğini açıkladı.

Josef F, şimdi 42 yaşında olan kızını hapis tuttuğu ve 24 yıl boyunca defalarca cinsel tacizde bulunduğunu anlattı.

Bu tecavüzler sonucunda kızından yedi çocuk sahibi olan sapık babanın, çocuklardan biri ölünce onun cesedini fırına attığını söylediği belirtildi.

24 yıl boyunca korkunç bir işkenceye maruz kalan Elizabeth F. ile hayattaki altı çocuğu halen tedavi altında.

Josef F. hakkındaki iddiaları bugünkü sorgusunda kabul etti

EV İÇİNDE GİZLİ EV

Polis, Josef F.'nin evinde yaptıkları arama sonucunda evin bodrumunda gizli bir kapı bulduklarını açıkladı. Kapının diğer tarafında penceresiz küçük odalar olduğu, odalarda yatak, mutfak ve tuvaletler bulunduğu belirtildi.

Viyana'ya 130 kilometre mesafede bulunan Amstetten'deki eve mütemadiyen polis ekiplerinin girip çıktıkları gözleniyor. Evdeki inceleme sürerken, semt sakinleri şoke olmuş durumda.

Olay, Viyana'da sekiz yıl boyunca bir evin bodrumunda alıkonan ve iki yıl önce serbest kalan Natasha Kampuch olayıyla benzerlikler gösteriyor.

OLAY NASIL ORTAYA ÇIKTI

Olay, 19 yaşındaki bir kızın hastaneye yatırılması sonrasında anlaşıldı. Kızın annesini bulmaya çalışan polis, aşağı Avusturya eyaletindeki bir evde Elisabeth Fritzl’e ulaştı.

 

Fritzl, ifadesinde yıllarca öz babası tarafından özel yapılmış penceresiz bir bodrumda alıkonulduğunu, tecavüze uğradığını anlattı. 42 yaşındaki kadının kendi babasından yedi çocuk sahibi olduğu kaydedildi. Çocuklardan üçünün Elizabeth F. ile birlikte bulunduğu, üçünün Joseph F. adlı baba tarafından evlatlık verildiği, birinin de doğumundan kısa bir süre sonra öldüğü açıklandı.


Olay şu anda 42 yaşında olan Elizabeth Fritzl'ın hastaneye yatırılmasıyla meydana çıktı. Talihsiz kadın öz babasından 7 çocuk sahibi olduğunu söyleyerek yardım istedi.

Baba 24 yıldır kızını ve çocuklarını bu evin mahzeninde kilitli tutuyordu...

Viyana'ya 130 kilometre mesafede bulunan Amstetten'deki eve mütemadiyen polis ekiplerinin girip çıktıkları gözleniyor. Basın mensupları da adeta evin kapısına kamp kurdular...

Josef F.'nin evinde yapılan arama sonucunda evin bodrumunda gizli bir kapı bulundu.

Olay Avusturya'da büyük bir infial yarattı. Halk o evin önünden ayrılmıyor.

Sapık babanın mahkemeye çıkarılması sırasındaysa ne basın, ne de halkın yanaşmasına izin verilmedi.

İNTERNETHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious