Öz kızına kurduğu iğrenç tuzak!

Öz kızına kurduğu iğrenç tuzak!.11436
  • Giriş : 07.07.2009 / 10:25:00

18 yaşındaki genç kız babasını ömrü boyunca hiç görmemişti. Onu görmek için Güney Afrika'nın Kapstadt kentine gidince iğrenç bir tuzağa düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alman Bild gazetesinde yer alan bir habere göre, Almanya'nın Heidelberg kentinde yaşayan 18 yaşındaki bir genç kız, öz babasını ömrü boyunca hiç görmemişti. Afrika kökenli babası o doğmadan annesini terk ederek ülkesi Güney Afrika'ya yerleşmişti.

Genç kız internetin de yardımıyla öz babasının peşine düştü. Onu tanımak için yanıp tutuşuyordu. Sonunda bu hayali gerçekleşti. Babasının Güney Afrika'nın Kapstadt kentinde yaşadığını öğrendi.

İnternet üzerinden öz babasıyla iletişim kuran genç kız, geçen şubat ayında Kapstadt'a giderek onu ziyaret etti. Ancak burada iğrenç bir tuzağa düştüğünü anlayınca iş işten çoktan geçmişti.

Öz kızına önce cinsel tacizde bulunan sapık baba, direnişle karşılaşınca bıçak zoruyla tecavüz etti. Kızının kaçmasını önlemek için eve kapatan sapık baba, defalarca tecavüzde bulundu. Arkadaşlarına mektup yazarak "seks köleliğinden" kurtulan genç kız, babasından şikayetçi oldu.

Sapık baba şu anda Güney Afrika'nın Kapstadt kentinde yargılanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*