Öz kızına tecavüz eden baba

Öz kızına tecavüz eden baba.8774
  • Giriş : 17.07.2008 / 23:58:00
  • Güncelleme : 17.07.2008 / 23:28:41

AMASYA’nın Taşova İlçesi’nde öz kızına tecavüz edip, doğan bebeği öldürüp tarlayan gömdüğü iddiasıyla yakalanan 64 yaşındaki M.A. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

M.A.’yı, “Babam bizi ölümle tehdit etti. Ancak ben daha fazla dayanamadım” diyerek jandarmaya şikayette bulunan 15 yaşındaki oğlu Ş.A. yakalattı.

Olay Amasya’nın Taşova İlçesi Yaylasaray Köyü’nde yaşandı. Çiftci olan ve 2000 yılında eşinden boşanan 8 çocuk babası M.A. iddiaya göre 3 yıl önce öz kızı ile cinsel ilişkiye girdi. Bu ilişkiden geçen yıl bir kız çocuğu dünyaya geldi. 25 yaşındaki öz kızı N.A.’ya evde doğum yaptıran baba M.A. bebeği öldürdükten sonra evlerinin bahçesine gömdü. Kimseye söylememeleri için de çocuklarını ölümle tehdit etti.

Ancak Ş.A. önceki günü jandarmaya giderek daha fazla dayanamadığını söyleyip, “Ablam hamile kalınca babam evde doğum yaptırdı. Bir kız çocuğu dünyaya geldi. Yaklaşık 1 aylık iken babam onu öldürüp tarlaya gömdü. Sonra da bizi bu olayı kimseye söylemeyelim diye tehdit edip dövmeye başladı” dedi.

Ş.A.’nın babasını şikayet etmesinin ardından M.A. gözaltına alındı, oğlunun kendisine iftira attığını söyledi. Fakat jandarma çocuğun gösterdiği yerde bebeğe ait kemikleri buldu. Kemikler incelenmek üzere Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bu arada dün gece nöbetçi mahkemeye çıkarılan M.A. da tutuklanarak Amasya Cezaevi’ne konuldu. N.A. ise devlet tarafından koruma altına alındı.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*