Öz kızına tecavüz etti

Öz kızına tecavüz etti.7912
  • Giriş : 10.01.2008 / 23:15:00

Almanya'da, öz kızı 14 yaşındaki A.Ç.'ye tecavüz edip hamile bıraktığı iddiasıyla kırmızı bültenle aranan 35 yaşındaki D.Ç., Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderilen D.Ç., 20 gün içinde Almanya'ya iade edilecek.

Almanya'da yaşayan ve 5 yıl önce vatandaşlığa kabul edilen evil ve 2 çocuk babası D.Ç., 2 yıl önce Türk eşinden boşandı. Alman Mahkemesi, o zaman biri 10 yaşında erkek, diğeri ise 12 yaşında kız olan çocukların velayetini anneye verdi, baba D.Ç.'ye ise belirli zamanlarda çocukları ile görüşme hakkı tanıdı.

D.Ç.'nin şimdi 14 yaşında olan kızı A.Ç., karnının büyümeye başlaması üzerine, şüphelenen annesine yaklaşık 6 ay önce babasının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Bunun üzerine A.Ç.'nin annesi, boşandığı eşi hakkında Alman polisine şikayette bulundu. Almanya'da süren mahkeme sonuca yaklaşırken, bundan 3 ay önce D.Ç., ülkeden ayrılarak Türkiye'ye geldi.

Interpol'ün hakkında kırmızı bülten çıkardığı zanlı, Emniyet Müdürlüğü tarafından önce memleketi Samsun'da arandı. Ancak Alanya'ya geldiği yolundaki duyumlar üzerine arama çalışmaları bu yöne kaydırıldı. Kaçak yollardan Romanya'ya gitmeye hazırlandığı belirlenen D.Ç., Avsallar Beldesi yakınlarında yapılan rutin yol kontrolünde yakalanarak gözaltına alındı.

D.Ç., boşandığı eşinin bir süredir bir Alman erkekle birlikte yaşadığını, kızına muhtemelen o kişinin tecavüz ettiğini iddia etti. İftiraya uğradığını savunan zanlı, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. D.Ç., 20 gün içinde Almanya'ya iade edilecek.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious