Öz torunlarını taciz ederken basıldı

Öz torunlarını taciz ederken basıldı.7297
  • Giriş : 26.11.2008 / 22:25:00

57 yaşındaki H.K., iki torununu taciz ederken öz kızı tarafından basıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İzmir'in Bornova İlçesi'nde, Karayolları Genel Müdürlüğü'nden emekli 57 yaşındaki H.K., 12 ve 13 yaşındaki iki torununa para ve şeker verip kandırarak cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

Olay, dün akşam saatlerinde Kızılay Mahalllesi 502 Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, 31 yaşındaki Sevtap G., kızları ilköğretim okulu öğrencileri 13 yaşındaki C.G. ve 12 yaşındaki F.G.'den, evlerinin bitişiğindeki binada oturan, eşiyle bir aydır ayrı yaşayan babası H.K.'yı çay içmek için çağırmasını istedi. Dedelerini çağırmaya giden kızlarının uzun süre dönmemesi üzerine meraklanan Sevtap G., bu kez kendisi babasının evine gitti. Büyük kızı C.G.'yi mutfakta beklerken gören Sevtap G., kardeşinin nerede olduğunu sordu. C.G. de kardeşiyle dedesinin yatak odasında olduklarını söyledi. Bunun üzerine yatak odasına giren Sevtap G., babası ile küçük kızı F.G.'yi üzerlerine battaniye çekili ve yarı çıplak bir halde buldu. Çığlık atıp eşi İbrahim G.'den yardım isteyen Sevtap G., çocuklarını evden çıkartarak polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, dedeyi gözaltına aldı. 100'üncü Yıl Polis Merkezi'ne götürülen H.K.'nın ilk sorgusunda, torunları ile cinsel birliktelik yaşamadığını, yalnızca cinsel organını torunlarının cinsel organına sürttüğünü söylediği öne sürüldü.

PARA VE ŞEKERLE KANDIRMIŞ

Sağlık kontrollerinin yaptırılması için Çocuk Büro Amirliği ekiplerine, teslim edilen iki küçük kızın, bir süredir dedelerinin cinsel tacizine uğradıkları öne sürüldü. H.K.'nın torunlarını, para ve şeker verip kandırarak cinsel tacizde bulunduğu, küçük kızları anne ve babasına bir şey söylememeleri için de korkuttuğu, üzerlerinde baskı kurduğu ileri sürüldü.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü, gözaltındaki H.K.'nın işlemlerin tamamlanmasının ardından Adliye'ye sevk edileceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*