Ozan Arif'in Adliyesi'ye gelişi film karelerini aratmadı

Ozan Arif'in Adliyesi'ye gelişi film karelerini aratmadı.13319
  • Giriş : 19.09.2007 / 20:28:00

Ozan Arif'in ifade vermek üzere Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi'ne gelişi film karelerini aratmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İsmail Türüt ve Ozan Arif'in ifade vermek üzere Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi'ne gelişi film karelerini aratmadı. Adliye çıkışında Ozan Arif'ten sert açıklamalar geldi.

Görüntü paylaşım sitesi Youtube'a gönderilen kliple gündeme gelen "Plan Yapmayın Plan" isimli parça ile Dink cinayeti katillerini övdükleri iddiasıyla haklarında soruşturma başlatılan türkücü İsmail Türüt ve şiirin yazarı Ozan Arif, savcılığa verdikleri ifadenin ardından adliyeden ayrıldı.

Savcılık çıkışı basın mensuplarının sorularını cevaplayan şiirin yazarı Ozan Arif, şiirin kendisinin olduğunu ancak klibi kabul etmediğini söyledi. "O destan benim. O destan benim çocuğum ama ona giydirilen gömleği kabul etmiyorum" diyen Ozan Arif, " Birileri bizi put yapıp taşa tutmak istiyorlar. Ama biz Türk olarak Türkiye Cumhuriyeti'nde onları hazmetmesini biliyorsak, onlar da bizi hazmetmesini öğrensinler." şeklinde konuştu.

Türkücü İsmail Türüt ise, "Birilerinin nasırına bastık. Anlamadan bastık. Bizim kastımız öyle değildi. Geldik ifademizi verdik. Bundan sonraki süreci de bilemiyorum." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious