Ozan İpek: Ses kaydı montaj

Ozan İpek: Ses kaydı montaj .8694
  • Giriş : 05.07.2010 / 17:22:00

Beşiktaş'a gitmek istediği yönünde basında çıkan haberler nedeniyle zor günler geçiren Bursaspor'un genç yıldızı Ozan İpek, hakkında ortaya çıkan ses kaydının montaj olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yıldız futbolcu, kendine ait internet sitesinde yer alan açıklamasında, söz konusu telefon konuşmasında yapılan suçlamanın şeklinin çok utanç verici olduğunu kaydetti. Yapılan röportajın büyük bir kısmının kesintiler halinde yayınlandığını savunan Ozan İpek, şunları dile getirdi;

"Birçok söylediğim söz ve arada geçen konuşmalar işlerine gelecek şekilde ayarlanarak montajlanmış ve bahsi geçen internet sitesinde yayınlanmıştır. Yaşanan bu asılsız olayın gerçek yüzü kesinlikle hakkımda yayınlanan konuşmayla alakası olmamaktadır. Bu tamamıyla beni ve Bursaspor Kulübü'nü yıpratmak amacıyla yapılmış çok çirkin bir oyundur."

"TARAFTARLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM"

Taraftarların bu tür spekülasyonlara inanmamasını isteyen Ozan, şöyle devam etti;

"Ben şampiyon olmuş bir takımın futbolcusuyum ve Bursaspor'da çok mutluyum. Tek düşüncem bu sene için sezona iyi hazırlanıp, ligde ve kupada, Avrupa'da başarılı olmaktır. Yayınlanan videodaki yayınlanmayan birçok kesinti ve yapıştırmalar olduğunu ve konuşmanın o hale montajlanarak getirildiğini bir kez daha belirtmek isterim. Söylediğim sözlerin bir çoğu maalesef kesim ve montaj yapılarak sorular ve cevapların yerleri değiştirilerek yapılmıştır. Bu düşürüldüğüm durum için tüm Bursaspor camiasından ve taraftarlarımızdan özür diliyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*