Özay tekrar emniyette

Özay tekrar emniyette .13914
  • Giriş : 09.08.2007 / 18:04:00

Dün İstanbul'da gözaltına alınan manken Tuğba Özay, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özay'ın, sinirlerinin bozulması sonucu ağlama krizine tutulduğu öne sürüldü.

Beşiktaş'taki bir alışveriş merkezinde meydana gelen silahlı kavga ve yaralama olayına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan manken Tuğba Özay, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen silahlı kavga ve yaralama olayına ilişkin soruşturmayı sürdüren İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince dün gözaltına alınan Özay, geceyi emniyette geçirdi. Özay'ın, sinirlerinin bozulması sonucu ağlama krizine tutulduğu öne sürüldü

Özay, psikolojik nedenlerle rahatsızlık geçirdiği gerekçesiyle de sabah saatlerinde polislerce Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Ciddi bir rahatsızlığı olmadığı belirtilen Özay'ın, buradaki muayenesinin ardından emniyete geri getirilmesi bekleniyor.

Özay, söz konusu soruşturmaya ilişkin ifade vermek üzere dün asistanı Kadir Şen ve avukatı ile geldiği emniyette gözaltına alınmıştı. Soruşturma çerçevesinde eski emniyet mensubu M.C. de yakalanmıştı.

ÖZAY HASTANEDEN TABURCU OLDU. TEKRAR EMNİYET'TE

Beşiktaş'ta meydana gelen silahlı kavga ve yaralama olayına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan manken Tuğba Özay, yeniden emniyete getirildi.

Geceyi geçirdiği İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sabah saatlerinde psikolojik nedenlerle rahatsızlık geçirdiği gerekçesiyle Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Özay, burada muayene edildi. Özay, muayenesi tamamlandıktan sonra hastanenin acil servisi önüne getirilen bir polis minibüsüne bindirilerek, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine geri götürüldü. Ellerinde kelepçe bulunmadığı ve oldukça üzgün olduğu gözlenen Özay, garaja giriş yapan minibüsten indirilerek yeniden şubeye alındı.

Tuğba Özay'ın hastaneden çıkarılışı sırasında, koruması olduğu

belirtilen bazı kişilerin, basın mensuplarının görüntü almasını

engellemeye çalıştıkları dikkati çekti.

Bu arada, Özay'ın avukatı Edip Önder de emniyete geldi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious