Özay'ı en çok dostları üzdü

Özay'ı en çok dostları üzdü .9447
  • Giriş : 13.08.2007 / 09:28:00

Tuğba Özay'a bir darbe de dostları vurdu. Özay kimlere sitem etti?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yaşar Öz'ün çetesine yardım ve yataklık suçundan tutuklanan ve İstanbul Paşakapısı Kadın Cezaevi'nde kalan manken Tuğba Özay'ı en çok dostlarının vefasızlığının üzdüğü öğrenildi.

Tuğba Özay, 3 gün gözaltında kaldıktan sonra adliyeye çıkarılırken menajeri Kadir Şen'e "Beni arayan oldu mu?" diye sordu. Menajerinden "Hayır" cevabı alan Özay, bu kez "Ece de mi aramadı?" dedi. Menajerinden tekrar "Hayır" yanıtı alan Tuğba gözyaşlarına boğuldu. Arından da "Nankör Ece. Demek böyle olacaktı." diye mırıldandı.

Özay'ın "Nankör Ece" olarak tanımladığı kişi yakın dostu Ece Gürsel. Tuğba, Gürsel'e Hüsnü Şenlendirici'yle aşk yaşarken evini açmıştı. Ayrıca Barbie Operasyonu sırasında fuhuşa adı karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan Ece'nin yardımına gene Tuğba koşmuştu.

GECE BOYUNCA AĞLADI
Paşakapısı Kadın Kapalı Cezaevi'ne konulan manken Tuğba Özay, geceyi ağlayarak ve bir şey yemeden geçirdi.

Akşam yemeğine yetişemediği için yemek yiyemeyen Özay'ın, peynir, zeytin, ekmek, domates ve salatalıktan oluşan sabah kahvaltısını da almadığı, sadece bir bardak çay içtiği öğrenildi.

Poliste geçirdiği sinir krizi sonucu sakinleştirici hap verilen Özay'ın bu ilaçlarına cezaevi revirindeki doktorlar tarafından el konuldu. Özay'ın ilaçları doktorunun tavsiyesi doğrultusunda revir görevlileri tarafından verilecek. Özay, psikolog Yücel Sözer kontrolünde ortama alıştırılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious