Özcan, öğrencilerle yemek yedi

Özcan, öğrencilerle yemek yedi.8032
  • Giriş : 03.03.2008 / 17:12:00

Kırıkkale Üniversitesi'nde incelemelerde bulunan YÖK başkanı Özcan, daha sonra üniversite yemekhanesinde öğrencilerle yemek yedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Kırıkkale Valisi Mustafa Bahrettin Demirer'i ziyaret ederek, Kırıkkale Üniversitesinde incelemelerde bulundu.

YÖK Üyesi Doç. Dr. Ömer Demir ve Prof. Dr. Durmuş Günay ile birlikte, Vali Mustafa Bahrettin Demirer'i makamında ziyaret etti.

Görüşmenin ardından Kırıkkale Üniversitesi yerleşkesine geçen Özcan, Rektör Ahmet Murat Çakmak tarafından karşılandı.Daha sonra üniversitenin öğrenci yemekhanesine geçen YÖK Başkanı Özcan, tabldot servis ile yemek yedi.

Özcan, daha sonra Rektör Çakmak ile üniversite yerleşkesini gezdi, inşaatı devam eden fakülte binaları hakkında bilgi aldı.

Özcan, burada yaptığı açıklamada, göreve geldikten sonra üniversitelere ziyaretlerde bulunduğunu belirterek, Kırıkkale Üniversitesinin ziyaret ettiği dördüncü üniversite olduğunu söyledi.

Temasları sırasında öğretim üyeleri ve öğrencilerin sorunlarını yerinde görme imkanı bulduğunu anlatan Özcan, üniversite ziyaretlerinin devam edeceğini açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious