Özcan Deniz, ambulans uçakla İstanbul'a getirildi

Özcan Deniz, ambulans uçakla İstanbul'a getirildi.16741
  • Giriş : 20.02.2008 / 08:10:00
  • Güncelleme : 20.02.2008 / 08:13:54

Tabancayla bacağından yaralanan şarkıcı Özcan Deniz, İstanbul'a ambulans uçakla döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cumartesi gecesi yaralandıktan sonra Çeşme'deki Özel Sisus Hastanesi'nde ameliyat olan Deniz, tedavisinin ardından bu sabah taburcu edildi. Özcan Deniz ve beraberindeki ekibi Medline şirketin ait bir ambulans hastaneden aldı.

Fotoğraf ve görüntü alınmaması için ambulans hastanenin kapısına iyice yanaştırıldığı çevresi de bez afişlerle kapatıldı. Ambulans hareket ettiğinde de arkasına binen bir kişi camlara kapatıp görüntü alınmasını engelledi.

Ambulans Adnan Menderes Havalimanı'na geldiğinde de Özcan Deniz kendisini takip eden gazeteciler nedeniyle İç Hatlar Terminali giden yolcu bölümünden çıkış yapmadı.

Açık olan ambülansın camları da beyaz örtüyle kapatıldı. Alınan özel izinle Özcan Deniz, apronda sanatçıyı bekleyen uçağın önüne kadar giden ambulanstan sedyeyle uçağa taşındı. Uçak İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan saat 11.35'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na gitmek üzere havalandı.

Sanatçının menajeri Esin Akdoğan tarafından yapılan açıklamada, Özcan Deniz'in sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisine İstanbul'da devam edileceği belirtildi.

KORUMALAR SERBEST

Çeşme ilçesindeki Altın Yunus Oteli'nde istediği şarkıyı söylemediği gerekçesiyle Özcan Deniz'i bacağından yaralayan Mustafa Adaş'ın şikayeti üzerine kendisini tartaklayan korumaların ifadesi alındı. Adaş'ın ifadesi sırasında şikayetci olduğu korumalar H.Ö.K., N.K., T.K. ve R.A.K., Cinayet Büro Amirliği'ne çağırıldı.

İfadelerinde zanlıyı etkisiz hale getirmek için ve kendilerine direndiği için tartakladıklarını söylediği öğrenilen 4 korumanın, savcının talimatıyla serbest bırakıldığı bildirildi.


MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious