Özcan Deniz dinleyenleriyle buluşuyor

Özcan Deniz dinleyenleriyle buluşuyor.16613
  • Giriş : 26.04.2008 / 09:45:00

'Kültür Köprüleri' projesi ile ilk buluşmayı İstanbul’da 20 Kasımda seyircisiyle gerçekleştiren Özcan Deniz ve Orksestra 2008 yılı buluşmasında yine İstanbul’lu seyircisiyle etnik müzik randevusuna hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Etnik toplulukların renkli,hüzünlü,çoşkulu müziklerini seyirci ile buluşturacakları gecede sahnede solist Özcan Deniz’e orkestra olarak;

Şef Orhan Şallıel (piyano), Hamdi Akatay (tabla, darbuka, bendir, dhollo), Mehmet Akatay (kahon,talking drum, bendir, def, kanjira, dhollo), Mustafa İpekçioğlu (bağlama, tar, cümbüş, buziki), Nurhat Şensesli (konturbas, bas), Erhan Seçkin (davul), Gürkan Çakmak (balaban, kaval, mey), Serhat Yastıman (akustik gitar, klasik gitar ) eşlik edecekler. ve Ankara, İstanbul konserlerlerinde ise İSP Orkestrası ile senfonik gerçekleşecektir.

Sesi ve yorumu ile bu kültür köprüleri üzerinde özgürce yürüyen önemli sanatçılardan biri olan Özcan Deniz; “Kültür Köprüleri “ projesiyle Anadolu topraklarındaki etnik toplulukların renkli, hüzünlü, çoşkulu müziklerini; farklılıkların farkındalığını Orhan Şallıel danışmanlığı ve Beşiktaş Kültür Merkezi organizasyonu ile sahneye taşıyorlar.

Seyirci ile ilk kurulan köprüde, öz müziğimiz olan Anadolu topraklarının etnik ezgilerinin tınısının hala kulaklarda kaldığı gecenin devamı olacak konserler ; 25 Nisan Ankara (Senfonik) ve 26 Nisan İstanbul’da (Senfonik) saat 21:00 de gerçekleşecek.


Tarih:            26 Nisan2008 Cumartesi İstanbul
Yer:               TİM Show Center Saat 21:00
Bilet Ücreti:  66 YTL - 56 YTL - 45 YTL

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious