Özcan Deniz hayırsızmış!

Özcan Deniz hayırsızmış!.9894
  • Giriş : 17.03.2008 / 22:04:00

Geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Özcan Deniz'in amcası Halit Deniz, kendisini ziyarete gelmeyen yeğenine sitem etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

2000 yılında çıkardığı albümünün öz yeğeni Özcan Deniz tarafından engellendiğini iddia eden arabesk-fantezi şarkıcısı Halit Deniz, ünlü şarkıcının yerine hapis yattığını açıklaması üzerine uzun süre gündemde kalmış, Özcan Deniz'in silahını üstüne alarak onun yerine 5 ay hapis yattığını öne süren Halit Deniz, bu süre zarfında yeğeninin kendisini bir kez bile aramadığını ileri sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde başına gelen Trafik Kazası sonucu ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Halit Deniz, kendisini ziyarete gelmeyen yeğenine yine veryansın etti.

İlk albümünü çıkardığı 2000 yılından beri Özcan Deniz ile küs olduklarını söyleyen yeğeni gibi şarkıcı olan amca Halit Deniz, "8 yıldır yeğenimle görüşmüyoruz. Geçtiğimiz ay yeğenime yapılan silahlı saldırı sonucu ben bir büyüğü olarak yattığı hastaneye giderek kendisini ziyaret ettim. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Ancak o şuana kadar ne ziyaretime geldi ne de telefonla aradı" dedi. Yeğenine bir hayli kırgın olduğunu söyleyen Halit Deniz, "Özcan, bugünü değil yarını düşünsün. Hepimizin yarın ne olacağı belli değil. Özcan kendine gelsin" diye konuştu. İkinci albüm çalışmaları sırasında kazaya uğradığını belirten Halit Deniz, çalışmalarının da aksadığını ve 2 ay boyunca albüm çalışmalarından uzak kalacağını anlattı. İha'nın görüntülü haberi için videomuzu tıklayınız.

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious