Özdemir: Galatasaray bizden oyuncu alamaz

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray'ın Fenerbahçe'den oyuncu alamayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cola Turka'nın yeni reklam filminin Swissotel'de düzenlediği tanıtıma katılan Özdemir, Alex ile yeni mukavele yapılması konusunda sorun olup olmadığı şeklinde yöneltilen bir soruya, ''Bizim hiçbir oyuncumuzla mukavele yapma konusunda sıkıntımız yok. Ne bizim Alex'le bu konuda görüşmemiz oldu, ne de Alex'in bir talebi oldu. Sezon sonu herşey halledilir. Alex bizim önemli bir oyuncumuz ve Türkiye gelmiş en iyi oyunculardan da biri'' şeklinde cevap verdi.

Galatasaray'ın bu oyuncuya talip olması durumunu da değerlendiren Özdemir, ''Bizden ne Tuncay, ne de Alex Galatasaray'a gider. Galatasaray onları alamaz'' diye konuştu.

Özdemir, UEFA Kupası'nda Fenerbahçe'nin AZ Alkmaar ile yapacağı maçla ilgili değerlendirmesinde ise, ''Bizim için çok önemli bir maç. İlk maçta aldığımız 3-3'lük skor dezavantaj olsa da biz ümitle gideceğiz. Eğer iyi Futbol oynar ve oyunumuzu golle de süslersek tur atlayıp Hollanda'dan döneriz'' ifadelerini kullandı. Özdemir, oyuncularına tur konusunda güvendiklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious