Özden Arda'yı sakatladı

  • Giriş : 17.03.2007 / 00:00:00

G.Saray ve Milli Takım’ın yıldız oyuncusu Arda Turan, Konyaspor kalecisi Özden’in müdahalesi sonucu sakatlanarak oyundan çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İlk yarının son dakikalarında Özden’in müdahalesi sonucu yerde kalan Arda oyuna devam edemedi. Milli Takım’ın da önemli kozu olan genç oyuncunun ne kadar sahalardan uzak kalacağı bugünkü MR çekiminden sonra netleşecek. Bu pozisyonda kendisi de sakatlanan Konyaspor kalecisi Özden yerini Oğuzhan’a bıraktı.

G.SARAYLI YILDIZLARA CAMiDE BÜYÜK iLGi

KONYASPOR maçı için kampta bulunan G.Saraylı oyuncuları Hakan Şükür, Arda, Okan ve Cihan hocalarından izin alıp cuma namazına gittiler. Bosna Hersek Mahallesi’ndeki Kayalar Camii’ndeki namaz sonrası cemaat yıldız oyunculara büyük ilgi gösterdi. Konyalılar milli oyuncularla resim çektirmek ve imza almak için kuyruk oluşturdu.

CİMBOM KAÇAN GOLLERE YANDI

Hasan Şaş ve Necati’yi kadroya bile almayan, Song’u yine yedek bırakan Teknik Direktör Gerets, sürpriz bir şekilde Ümit Karan’ın yerine ilk onbirde Hasan Kabze’ye görev verdi. Hakan Şükür Hasan Kabze ikilisi etkili olmasına rağmen fırsatları harcadı.

HASAN KABZE DE KAÇIRDI

Özellikle ikinci yarıda ç ok net fırsatları gole çeviremeyen Hakan ve Hasan Kabze beraberliğin baş mimarı oldular. Hakan kaleci Oğuzhan’ın ıskalıdğı topu boş kaleye gönderemedi. Hasan da en az 3 net fırsatı harcadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious